۷ ترفند جالب برای اینکه افزایش لایک و کامنت اینستاگرام داشته باشید

اینستاگرام بستر ابراز احساسات افراد است، به صورت های گوناگون یکی کامنت می نویسد یکی لایک می کند و دیگری هم هر دو را. بنابراین افزابش لایک اینستاگرام و کامنت بسیار اهمیت دارد.

خرید لایک اینستاگرام

چرا افزایش لایک اینستاگرام اهمیت دارد و چرا باید به این فکر کنیم که کامنت های هر پست خودمان را افزایش دهیم همه اش بر می گردد به ویژگی بصری انسان ها.

هر چند شما میزان لایک و کامنت خود را افزایش دهید، به همان مقدار نرخ تعامل شما نیز زیاد می شود و شانس شما برای رفتن در اکسپلورر اینستاگرام بیشتر می شود.

در این جا قصد داریم که تعداد ۷ ترفند جالب برای افزایش لایک اینستاگرام و بالابردن کامنت پست های خودتان را ارایه دهیم تا شاید امید به وجود آید.

۱-استفاده از عکس باکیفیت در پست های اینستاگرام

عکس چشم انسان را بیشتر به خود جلب می کند. به همین خاطر میزان ماندگاری کاربر را در پست شما را بیشتر می کند و این یکی از فاکتورهای افزایش نرخ تعامل است.

دوست داشتی می توانی بیشتر یاد بگیری: چگونه سرچ اینستاگرام را ببندیم

عکس اینستاگرام

اما یادتان نرود که شرط افزایش لایک و کامنت اینستاگرام به وسیله عکس این نکته پایین است:

عکس های شما باید چشم نواز باشد.

یعنی چی؟ به این معنی که در هر هدف یا زمینه ای که پیج اینستاگرام زده اید باید، عکس های شما نیز بتواند آن هدف یا زمینه را به کاربر نشان دهد.

در ثانی عکس باکیفیت باشد و بتواند حس های درونی (چه به لحاظ نیاز کاربر یا امیال او) را درگیر کند. یک عکس می تواند منظره زیبا باشد یا عکس پرفکت  از یک محصول معمولی.

به نظرت خرید ۱۰۰ لایک اینستاگرام ارزش دارد؟

۲-کپشن گوشت پست شماست

پستی که با کلمات مزین نشده باشد به چه دردی می خورد! حتی اگر میزان کلمات در حد یک کلمه ” بدون شرح ” باشد، اما پر معنا. می تواند کلی غوغا کند.

کپشن شما باید کلمات واضح، صریح و دربرگیرنده حس و امیال یا ذهن کاربر باشد. اگر محصولی را در اینستاگرام می فروشید با کپشن شما مزایای محصول را نمایان کند.

در صورتی که فارسی می نویسید، بهتر است که خط اول را یک نقطه بگذارید و از خط دوم شروع به نوشتن کنید تا کپشن راست نویس شود.

۳-هشتگ ها مسیر پست را معین می کنند

هر پست باید در مسیری مشخص و تعیین شده به راه بیوفتد. یعنی چه؟ یعنی استفاده بهینه از هشتگ ها در راستای نمایش پست به کاربران هدف شما.

هشتگ در اینستاگرام

طبق تجربه تا ۳۰ هشتگ موردی ندارد اما آیا این قدر هشتگ نیاز است؟ نظر شما چیست؟ چقدر هشتگ می توان در پایین پست یا در میان نوشته های پست گذاشت؟

شاید هرکسی یک حرفی بزن، چرا که هر کسی تجربه ای دارد. یکی ۳۰ هشتگ را می زند نابود می شود یکی هم نه کاملا برایش سودمند است. این به سیاست شما و دید اینستاگرام به شما بر می گردد.

توصیه من استفاده از هشتگ ها در میان نوشته پست و به تعداد محدود پایین پست. من به شخصه خود از ۱۰ هشتگ فراتر می زنم اما هدفمند استفاده می کنم.

۴-پست خود را مقیم یک منطقه کنید (لوکیشن یا موقعیت جغرافیایی)

یکی از بهترین راهکارها برای هدایت پست به کاربر هدف این است که برایش لوکیشن یا موقعیت جغرافیایی تعیین کنید تا در بالای پست به نمایش درآید.

لوکیشن اینستاگرام

لوکیشن مانند تابلو راهنمایی برای پست شماست تا به دست مخاطب هدف ات برسد. این گونه شانس بیشتری برای دیده شدن و افزایش لایک اینستاگرام دارید.

افرادی که محصول آنها برای منطقه خاصی طراحی شده، با این قابلیت به راحتی می توانند محصول خود را به آنها نشان دهند. افزایش فروش هم شاید داشته باشند.

۵-دعوت به عمل

یکی از مهم ترین کارهایی که هر پست باید انجام بدهد، این است که کاربر را به انجام کاری دعوت کند تا به نیازش برسد یا نیاز پست گذار را برآورده کند.

دعوت به اقدام

اقدام به عمل چی مثلا؟

  1. می توانید از کاربر بخواهید که این پست را لایک کند ( لایک یادت نره)
  2. می توانید از اون بخواهید که دوستانش را زیر پست منشن کند.
  3. از اون بخواهید که این پست را با دیگران به اشتراک بگذارد.
  4. اگر محصول است از او بخواهید که بر اطلاعات بیشتر به دایرکت پیام دهد یا
  5. از اون بخواهید که به سایت یا کانال تلگرامی یا راه ارتباطی دیگری برود.
  6. هر دعوتی که باعث شود او کار یا اقدامی را در جهت تکمیل فرایند انجام دهد.

۶-برگزاری یک مسابقه مهیج و رالی منشن کردن

از دیگر اقدام که می تواند در راستای سیاست های افزایش لایک و کامنت اینستاگرام باشد، استفاده از مسابقه های اینستا است. اما چطور و چرا؟

شما می توانید با درنظر گرفتن که جایزه که به لحاظ کاربر مهیج باشد برای مثال پول نقد یا یک محصول، از کاربر در پست که تصویری واضح دارد، دیگران یا دوستانش را منشن کند.

به ازای هر منشن هم یک امتیاز برای اون محسوب می شود. این هم افزایش کامنت بسیاری خوبی دارید و هم اینکه اصل دعوت به اقدام را انجام داده اید.

چرایی موضوع را هم در نفش این فاکتور به عنوان یکی از راه های تبلیغات اینستاگرامی در نظر بگیرید. هم فال است و هم تماشا. البته با هدف و برنامه ریزی مشخص شده.

۷-بسته های خرید لایک اینستاگرام

یکی از پرفایده ترین و سریع ترین و کم هزینه ترین راه های ممکن استفاده از بسته های خرید لایک آنی اینستاگرام است. این بسته ارزان ترین راه هستند و زمان زیادی لازم ندارند.

برای بسته های خرید لایک اینستاگرام کافی است که مقدار لایک مدنظر خود را مشخص کرده و لینک را وارد و در نهایت سفارش را تکمیل کنید.

امیدوارم که از این مطلب رضایت خودتان را داشته باشید. در صورتی که شما ترفند بهتری بلدید که موثر است می توانید برای ما کامنت کنید تا در محتوا با اسم خودتان بنویسیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *