افزایش بازدید استوری اینستاگرام به طور خیلی ساده و حرفه ای

استوری اینستاگرام یک قابلیت بسیار ایده آل برای رشد کسب و کار در اینستاگرام می باشد. برای اثبات این موضوع به بیان این نکته اکتفا می کنیم که از اواخر سال ۲۰۱۶ تا اوایل سال ۲۰۱۷ که استوری به قابلیت های اینستاگرام اضافه شد، افزایش بازدید استوری اینستاگرام از صفر به بیش از ۲۵۰ میلیون استوری در روز رسید.

افزایش بازدید استوری

افزایش بازدید فالوورها از استوری، تعامل مخاطبان با پیج را افزایش می دهد. افزایش تعامل کاربران باعث می شود استوری پیج ما به صفحه اکسپلور وارد شود و با وارد شدن به صفحه اکسپلور، اینستاگرام، استوری ما را به کاربران بیشتری پیشنهاد می دهد. این پیشنهاد، افزایش تعداد فالوورها یا کاربران را در پی دارد.

برای افزایش بازدید ویو از استوری اینستاگرام، راهکار های زیادی وجود دارد و همینطور با رعایت نکردن بعضی از اصول بازدید استوری به شدت کاهش می یابد. در ادامه شما را برای بالا بردن ویو استوری و جلوگیری از ریزش آن راهنمایی می کنیم.

ترفندهای ساده برای افزایش بازدید استوری

عمر هر استوری اینستاگرام ۲۴ ساعت می باشد و این ویژگی یک مزیت به حساب می آید. ما به هر میزان که کاربران خود را با کسب و کارمان آشنا کنیم، به همان میزان به موفقیتمان در اینستاگرام کمک کرده ایم. عمر کوتاه استوری این امکان را فراهم می کند که عکس و ویدیو های بیشتری از خود و کسب و کارمان به اشتراک بگذاریم.

افزایش بازدید استوری

همچنین استوری اینستاگرام قابلیت های بیشتری را در اختیار کاربر قرار داده است که با استفاده از آنها می توانید در افزایش بازدید استوری اینستاگرام خود انقلابی برپا کنید.

استفاده از هشتگ (#)

استفاده از هشتگ در استوری، در افزایش ویو استوری اینستاگرام بسیار موثر می باشد، زیرا امروزه استفاده از هشتگ در شبکه های اجتماعی به یک یار جدا نشدنی از آنها تبدیل شده است. کاربران موضوع مورد نظر خود یا موضوع داغ روز را با استفاده از هشتگ دنبال می کنند.

بیشتر بخوانید:

۸ تکنیک هشتگ گذاری در اینستاگرام + نکات مهم و ضروری

هشتگ گذاری در اینستاگرام

برای مثال در حال حاضر از #روز، ۱,۴۱۰,۷۱۶ کاربرد استفاده کرده اند. بنابراین با قرار دادن هشتگ در استوری، کاربر به راحتی می تواند به استوری ما در بین انبوهی از استوری دسترسی پیدا کند. استفاده از هشتگ نام برند یا نام محصول هم به شدت توصیه می شود.

استفاده از منشن (Mention)

منش کردن افراد در استوری، قابلیت دیگری است که اینستاگرام در اختیار کاربران قرار داده است. منش کردن به خصوص افراد یا پیج هایی که با کسب و کارتان در ارتباط هستتند باعث می شود از افزایش بازدید استوری اینستاگرام شما یابد. 

استفاده از تیتر کوتاه و جذاب (Attractive headline)

کاربران شبکه های اجتماعی زمان زیادی را برای خواندن متن های طولانی صرف نمی کنند. با استفاده از عبارات کوتاه و جذاب نظر آنها را برای دیدن ادامه استوری ها جلب کنید. اکثر مخاطبان با خواندن تیتر، تصمیم می گیرند که ادامه یک متن یا عکس یا ویدیو را ببینند.

اینستاگرام

استفاده از لوکیشن (Location)

لوکیشن یا موقعیت یاب کاربردی شبیه به هشتگ دارد. کاربرانی در اینستاگرام هستند که با استفاده از لوکیشن، موضوع مدنظر خود را جستوجو می کنند. با قرار دادن لوکیشن در استوری اینستاگرام این کاربران به راحتی می توانند ما را پیدا کنند.

لوکیشن در اینستاگرام

این نکته را به خاطر داشته  باشید که اینستاگرام، امکان نوشتن لوکیشن در استوری را بی دلیل در اختیار کاربر قرار نداده است. تقریبا ۵۰ درصد از اکانت هایی که از لوکیشن استفاده می کنند، بازیدید استوری آنها بیشتر از اکانت هایی است که از لوکیشن استفاده نمی کنند. پس شما هم حتما از لوکیشن در استوری استفاده کنید.

استفاده از ویدیو های کوتاه

قرار دادن ویدیو هایی کوتاه در مورد معرفی شما و کسب و کارتان، ویدیو های طنز، سرگرم کننده، انگیزشی، آموزشی، … بازدید استوری اینستاگرام به سرعت افزایش می باید.

در زمان مناسب استوری بگذارید

در طول روز افراد یا آکانت های زیادی استوری منتشر می کنند اما تنها درصدی از این استوری ها، افزایش بازدید دارند که در ساعت شلوغی اینستاگرام استوری منتشر کرده اند. برای مثال ویو استوری اینستاگرام در روزهای تعطیل بسیار کم می باشد و یا معمولا افراد قبل و بعد از انجام کار به سراغ اینستاگرام می روند.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

بر اساس گزارش های انجام شده بهترین زمان برای به اشتراک گذاشتن استوری در طول روزهای کاری و در ساعت های ۴ تا ۶ صبح، ۸ تا ۱۰ صبح، ۱۲ تا ۲ بعدازظهر، ۸ تا ۱۰ شب می باشد.

استفاده از امکانات جانبی استوری اینستاگرام

اینستاگرام امکانات جذاب و جالب دیگری هم برای افزایش ویو استوری قرار داده است، از جمله: استیکرهای زیبا و متنوع، قرار دادن فرم های نظرسنجی یا پرسش و پاسخ با مخاطبان، برقراری لایو (Live)، … . استفاده به جا و مناسب از هرکدام از این ویژگی ها اثر مستقیمی بر روی افزایش ویو استوری اینستاگرام دارد. 

خرید بازدید استوری از نتریتو

یک روش های موثر برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام خرید بازدید استوری از سرویس نتریتو است. با خرید بازدید استوری، کارهایی را که در بالا بیان کردیم، در کوتاه ترین زمان و با بالاترین بازدهی انجام می شود. 

همانطور که عنوان کردیم افزایش ویو استوری، آکانت شما را به راحتی به صفحه اکسپلور وارد می کنید، اما این در صورتی است که پروفایل هایی که از استوری شما دیدن می کنند، واقعی باشند.

با خرید بازدید استوری اینستاگرام از نتریتو شما تجربه یک خرید مطمئن را بدست می آورید. بلافاصله با تکمیل فرایند خرید، شما شاهد افزایش بازدید استوری خود می شوید.

ترتیب بازدید استوری اینستاگرام

اگر شما یک پیج شخصی دارید، حتما بعد از به اشتراک گذاشتن استوری، افرادی که از استوری شما بازدید کرده اند را چک کرده اید. یا اگر یک اکانت بیزینسی دارید قطعا به بررسی افرادی که استوری های شما را دنبال می کنند، پرداخته اید. زیرا با این کار می توانید با جامعه هدف خود بیشتر آشنا شوید و ارتباط بهتری با آنها برقرار کنید.

اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا یک سری از افراد به صورت ثابت و همیشگی در بالای لیست بازدیدکنندگان استوری های شما هستند و افراد دیگری جایگزین آنها نمی شوند.

اینستاگرام از یک الگوریتم خاص برای این کار استفاده می کند که هنوز فردی موفق نشده است به این الگوریتم دست پیدا کند. اما بر اساس تحقیقات انجام گرفته، افرادی در بالای لیست بازدیدکنندگان استوری قرار می گیرند، که بیشتر از سایر کاربران در تعامل با پیج شما هستند.

یعنی به صورت مرتب از استوری های شما بازدید می کنند و با شما از طریق فرستادن پیام یا لایک در ارتباط هستند. پس اگر می خواهید با یک پیج ارتباط خوبی برقرار کنید و یا تمایل دارید یک فرد توجه اش به شما جلب شود شروع کنید به بازدید از استوری های اکانت مدنظرتان و ایجاد ارتباط با آنها.

آمار بازدید استوری اینستاگرام

اینستاگرام با استفاده از پلتفرم Instagram Insights این امکان را به کاربران خود می دهد که به صورت دقیق تر به اطلاعات استوریتان در اینستاگرام دست پیدا کنید. برای مثال می توانید متوجه شوید چه تعدادی از کاربران استوری شما را به صورت دقیق دیده اند و چه تعدادی از استوری های تان پریدند.

بیشتر بخوانید: ادمین پیج اینستاگرام کیست؟ همه چیزی که باید بدانید

زمانی که وارد صفحه Instagram Insights می شویم با کلمات و آماری برخورد می کنیم که سردرآوردن از آنها کمی مشکل است. در ادامه با این کلمات و آمار بیشتر آشنا می شوید.

 • بازدید کننده یکتا (Reach): تعداد کاربران حقیقی هستند که استوری شما را دیده اند.
 • نمایش‌ها (Impressions): تعداد دفعاتی است که استوری برای افراد به نمایش در آمده است. برای مثال ممکن است فردی استوری شما را ۴ بار دیده باشد.
 • پیشروی‌ها (Taps forward،forward در استوری اینستاگرام): نشان دهنده این است که چه تعدادی از کاربران استوری های بعدی شما را مشاهده کرده اند.
 • پسروی‌ها (Taps back): تعداد دفعاتی را نشان می دهد که کاربر به استوری قبلی شما بازگشته است.
 • خروج‌ها (Exits): کاربران می توانند بدون نگاه کردن به تمام استوری ها، از استوری شما خارج شده و به دیدن استوری دیگری بروند. Exits تعداد خروج کاربران را نشان می دهد.
 • نرخ اتمام (Completion rate): نرخ اتمام تعداد کاربرانی را بیان می کند که به صورت کامل استوری های شما را دیده و به پایان برده اند.

علت کم شدن بازدید استوری

گاهی اوقات به یک باره اینستاگرام فعالیت شما را محدود می کند و یا آمار بازدید استوری شما کاهش چشم گیری پیدا می کند. حال این سوال برای شما پیش می آید که چرا این اتفاق افتاده است. از آنجایی که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی حساسی است با رعایت نکردن پلتفرم های آن، این اتفاق می افتد. این پلتفروم ها عبارتند از:

 • استفاده از هشتگ های تکراری و زیاد
 • به اشتراک گذاشتن استوری های زیاد و پشت سر هم
 • گذاشتن استوری های تکراری و بی محتوا
 • استفاده از ربات های افزایش ویو استوری اینستاگرام
 • شادوبن شدن

اگر شما اصول و مواردی را که در بالا عنوان کردیم را به درستی و صحیح انجام دهید، هیچگاه ویو استوری اینستاگرام شما کاهش نمی یابد.همچنین با ترفندهایی که گفتیم افزایش بازدید استوری خوبی خواهید داشت.

نظر شما با این راهکارهای ساده افزایش بازدید استوری چیست؟ شما چه تجربه ای دیگری غیر از این راهکارها دارید با ما در میان بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *