خرید بازدید استوری ایرانی، راهنمای کلی و نکات ریز و ساده

پس از رونمایی از story اینستاگرام، بسیاری از افراد که در این اپلیکیشن فعال و کسب و کار داشته اند، از این قابلیت در راستای افزایش فالوور خود به کار گرفته اند. با این حال خرید بازدید استوری ایرانی به عنوان شگفت انگیزترین راهکار برای افزایش ویو به کاربران توصیه می شود. 

در این پست سعی می کنیم بیشتر در مورد این موضوع بپردازبم و انتخاب را به بسپاریم.

بازدید استوری ایرانی

فلسفه استوری در اینستاگرام و الگوریتمش

الگوریتم اینستاگرام پدیده پیچیده ای دارد. سرشار از رمزآلودگی و قوانین نانوشته است. این قوانین نیز در مورد استوری صادق است. به همین دلیل است که شما گاهی استوری پیج های فعال ایرانی را که فالو نکرده اید، می توانید ببینید. این الگوریتم است. 

شاید بتوان دلایل متقفاوتی برای این اتفاق تصادفی بیان کرد. از جمله این که ارتباطات مشترکی بین شما و فالوورهای آن پیج وجود دارد که استوری آن را شما هم به عنوان پیشنهاد دریافت می کنید. 

دلیل محکم دیگر آن لوکیشین ایران در اینستاگرام شماست که آن را ثبت کرده اید. استوری های ایرانی و فعال پیج ها را به شما نمایش می دهد.

خرید بازدید استوری ایرانی به افزایش ویو story شما کمک فراوانی می کند! شاید این جمله هضمش سنگین باشد و باورپذیر است. چرا بسیاری از افراد مشهور و سلبریتی ها حتی از این روش برای افزایش بازدید استوری خود استفاده می کنند.

شاید به جرئت به توان گفت که مهم ترین مسئله در این جا استفاده از امکانات سایتی است که برای افزایش و بالا بردن میزان آمار ویو استوری ایرانی، از پروفایل های واقعی که شبیه به ایرانی و فعال بودن در اینستا هستند استفاده کند. به همین دلیل عامل اساسی در خرید موفق ویو ایرانی برای Story، خرید پکیج های معتبر از چنین سایتی است. 

خرید بازدید استوری ایرانی

خرید بازدید استوری ایرانی و الگوریتم و اکسپلورر

ایا تا به حال توجه ویژه ای به اکسپلور و قسمت بالایی که مربوط به نمایش استوری ها است توجه کرده ای؟ آیا به نظرت این عجیب نیست که استوری هم در اکسپلور به نمایش در می آید؟ به نظرت چرا سیاست اینستا تغییر کرده است؟

اینستاگرام به دلیل اینکه می خواهد رفتار کاربران خود را بیشتر بسنجد ترجیح داده است که استوری را به اکسپلور راه دهد. این یعنی دو برابر شدن میزان اهمیت Story ها. 

از مزایای خرید بازدید استوری ایرانی از سایت نتریتو، ورود Story های شما به قسمت سرچ اینستاگرام یا اکسپلور است. به همین دلیل است که مجموعه ما برای افزایش ویو استوری از پروفایل های واقعی، فعال و ایرانی به ظاهر آمدن، استفاده می کند. 

به همین دلیل، رفتن استوری به بخش اکسپلور به شما کمک می کند تا بتوانید به خوبی دیده شوید آنهم با افزایش چشمگیر بازدید با این حال پیشنهاد ما استفاده از روش خرید ویو استوری ایرانی است که به عنوان مکمل تضمینی در کنار روشهای استاندارد به کار برود. 

مزایا و حسن های خرید بازدید استوری ایرانی از نتریتو

بسیاری از کاربران ما، با مزایایی خرید خدمات اینستاگرام از سایت نتریتو آشنا هستند و می دانند که این سایت با در اختیار داشتن مطلوب ترین خدمات در عین حال جز ارزانترین سایت های ارائه خدمات محسوب می شود. 

با این حال سعی داریم به کسانی که با مزایای خرید بازدید استوری ایرانی از نتریتو آشنایی ندارند، کمک کنیم: 

  1. استفاده از بهترین اکانت برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام
  2. حدالامکان استفاده از پروفایل های ایرانی و واقعی 
  3. خاصیت فعال بودن پروفایل های مورد استفاده در بازدید استوری
  4. رفتن به سرچ اینستاگرام یا اکسپلور
  5. افزایش بازدید استوری واقعی 

شما می توانید با توصیه دوستان خود برای خرید محصولات اینستاگرام از نتریتو به عنوان یکی از مجموعه سایت افزایش بازدید استوری ایرانی کمک شایانی در افزایش فروش و کسب درآمد آنها کیند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *