خرید فالوور تیک تاک

خرید فالوور تیک تاک به منظور افزایش احتمال دیده شدن شما در این شبکه و تبدیل شده به اینفلوئنسر تهیه شده است.  برای خرید باید پیج شما عمومی یا public باشه وگرنه سرور ها به دلیل عدم دسترسی نمی تونن خوب عمل کنن.

برای آن که بسته خرید فالوور شما، فعال شود نیاز است که پیج تیک تاک تان عمومی public باشد. پس انتخاب بسته و پرداخت، لینک یا آی دی خود را داخل قسمت مربوطه وارد کنید تا فالوور های خریداری شده به صورت فوری واریز شوند. این دنبال کننده ها خارجی بوده و دارای پروفایل هایی هستند که از دید تیک توک واقعی به نظر می رسند.

۵۰ فالوور تیک تاک

۱۵۰۰۰ تومان

۱۰۰ فالوور تیک تاک

۲۹۰۰۰ تومان

۳۰۰ فالوور تیک تاک

۷۹۰۰۰ تومان

۵۰۰ فالوور تیک تاک

۱۳۹۵۰۰ تومان

۱۰۰۰ فالوور تیک تاک

۲۷۰۰۰۰ تومان

فالوور برای کاربران

ایرانی, Iran, Iranian

سرور افزایش فالوور

نتریتو, netrito

میزان فعال بودن

هنوز مشخص نیست

نوع پروفایل

واقعی, نیمه واقعی, فعال و نیمه فعال

شبکه اجتماعی

تیک تاک, تیک نوک, TikTok  

پردازش سفارش

فوری, سریع, Immediate, Instant

بازه قیمت فالوور

ارزان, شروع از ۲۹۰۰۰ تومان, Cheap

وضعیت ریزش

 

جنسیت

دختر ( خانم ), پسر, زن, مرد

خرید هدفمند

صفر درصد

فالوور تیک تاک از آن دست فاکتور های مهم برای هر شخصی است که در داخل تیک توک دارای پیج خواه خصوصی، خواه پرو باشد. زمانی که فالوور های شما شروع به افزایش می کند، به همان مقدار، میزان دیده شدن شما در این شبکه اجتماعی نیز بیشتر می شود.

۱- افزایش فوری فالوور با ضمانت:

همه بسته های خرید فالوور ما به صورت فوری و آنی برای شما فعال خواهد شد. بلافاصله پس از تایید پرداخت ، منتظر افزایش فالوور های پیج تیک تاک خود باشید.

۲- فالوور های با کیفیت بالا:

نتریتو ارائه دهنده فالوورهای تیک تاک با کیفیت بالا است. پروفایل های نسبتا واقعی که دارای بیو و عکس پوفایل هستند. اگر به دنبال افزایش فالوور پیج tiktok خود در کوتاه ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت هستید نوتریتو برای شما مناسب ترین گزینه است.

۳- پشتیبانی متداوم:

ما همیشه در کنار شما هستیم تا شما را راهنمایی و مشکل تان را حل کنیم.

۴- رضایت ۱۰۰% مشتری:

داشتن مشتریانی که با خرید خدمات خرید فالوور ما توانسته اند رشد کنند افتخار ماست.

۵- عدم نیاز به رمز عبور:

برای انجام افزایش فالوور نیازی به وارد کردن رمز عبور حساب کاربری تان نیست. هنگام خرید فالوور اینستاگرام از نوتریتو، حساب اینستاگرام شما کاملا ایمن باقی خواهد ماند.

۶- پرداخت امن:

برای تکمیل پرداخت سفارش، تراکنش شما از طریق درگاه های مطمئن انجام می شود که باعث می شود یک خرید بی خطر و آسان را با ما تجربه کنید.

• اعتبار بیش تری برای برند خود به دست بیاورید:

اگر می خواهید فالوور های زیادی داشته باشید پس باید آن ها را بخرید. اشتباه نکنید! منظور این است وقتی تعداد فالوورهایتان زیاد باشد، مردم بهتر به شما اعتماد می کنند. تحقیقات نشان داده است که مردم به برندهایی که فالوور زیادتری داشته باشد بیش تر اعتماد می کنند. اعتماد کلیدی است که می تواند به شما کمک کند حتی در رقابتی ترین بازارها هم، حرفی برای گفتن داشته باشید.

• در وقت و هرینه تان صرفه جویی کنید:

برای اینکه خودتان به تنهایی بخواهید تعداد قابل فالوور برای خود جمع کنید مدت زمان زیادی طول می کشد و کار آسانی هم نیست. شما می توانید با خرید فالوور تیک تاک ارزان قیمت ما، وقت و تلاش خود را در سایر جنبه های کاری خود متمرکز کنید.

• تبدیل به یک اینفلوئنسر شوید:

تیک تاک مکان خوبی برای مشهور شدن افراد و برنده است. الگوریتم تیک تاک نیز به افزایش شهرت شما کمک خواهد کرد. شما با خرید فالوور از نوتریتو می توانید به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید. سپس خواهید دید هر لحظه فالوور های بیشتری با بررسی پروفایل شما، به پیج تان خواهند پیوست.

• رقابت با برندهای بزرگ تر:

پیج ها و برندهای بزرگ تر از شما ممکن است از مزیت رقابتی برخوردار باشند که رقابت با آنان را برای شما دشوار می کند. اما با کمک سرویس ها و خدمات مختلف تیک تاک نوتریتو می توانید به راحتی از رقبی خود پیشی بگیرید.