خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام راهکاری است که هرکسی که می خواهد کسب و کار خود را در این پیام رسان شروع کند، انجام می دهد. ممبر هایی که به کانال شما ادد می شوند، می توانند دنیای جدیدی را برای شما به وجود آورند. 

برای خرید ممبر فوری و ارزان تلگرام کافی ست که شما ادرس کانال خودتان را در قسمت مدنظر وارد کنید و دیگر کار را به ما باسپارید تا ممبر های شما زیادتر شود.

۱۰۰ ممبر واقعی

۵۵۰۰ تومان

۵۰۰ ممبر واقعی

۲۷۰۰۰ تومان

۱۰۰۰ ممبر واقعی

۵۰۰۰۰ تومان

۲۰۰۰ ممبر واقعی

۹۹۰۰۰ تومان

۳۰۰۰ ممبر واقعی

۱۴۵۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر در مورد خرید ممبر تلگرام ارزان

ممبر برای کاربران

ایرانی, Iran, Iranian

سرور افزایش ممبر واقعی

نتریتو, netrito

میزان فعال بودن

۷۰% فعال, ۲۰% نیمه فعال, ۵% فیک, Not Active

نوع پروفایل

واقعی, فعال آرایشی, دارای عکس پروفایل، ایرانی

شبکه اجتماعی

تلگرام، telegram

پردازش سفارش

فوری, سریع, Immediate, Instant

بازه قیمت ممبر

ارزان, شروع از ۵۵۰۰ تومان, Cheap

وضعیت ریزش

ریزش بسیار کم, x بدون ریزش

جنسیت

دختر ( خانم ), پسر, زن, مرد

چرا نتریتو برای شما بهترین انتخاب است؟ 

۱- افزایش فوری ممبر با ضمانت:

همه بسته های خرید ممبر تلگرام ما به صورت فوری و آنی برای شما فعال خواهد شد. بلافاصله پس از تایید پرداخت ، منتظر افزایش ممبر تلگرام خود باشید.

۲- ممبر های با کیفیت بالا:

نتریتو ارائه دهنده ممبر های تلگرام با کیفیت بالا است. پروفایل های نسبتا واقعی که دارای بیو و عکس پوفایل هستند. اگر به دنبال افزایش ممبر واقعی خود در کوتاه ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت هستید نوتریتو برای شما مناسب ترین گزینه است.

۳- پشتیبانی متداوم:

ما همیشه در کنار شما هستیم تا شما را راهنمایی و مشکل تان را حل کنیم.

۴- رضایت ۱۰۰% مشتری:

داشتن مشتریانی که با خرید خدمات خرید ممبر ما توانسته اند رشد کنند افتخار ماست.

۵- پرداخت امن:

برای تکمیل پرداخت سفارش، تراکنش شما از طریق درگاه های مطمئن انجام می شود که باعث می شود یک خرید بی خطر و آسان را با ما تجربه کنید.

چرا باید به فکر خرید ممبر واقعی و فوری تلگرام از نتریتو باشیم؟

• اعتبار بیش تری برای برند خود به دست بیاورید:

اگر می خواهید ممبر های زیادی داشته باشید پس باید آن ها را بخرید. اشتباه نکنید! منظور این است وقتی تعداد ممبر زیاد باشد، مردم بهتر به شما اعتماد می کنند. تحقیقات نشان داده است که مردم به برندهایی که اعضا زیادتری داشته باشد بیش تر اعتماد می کنند. اعتماد کلیدی است که می تواند به شما کمک کند حتی در رقابتی ترین بازارها هم، حرفی برای گفتن داشته باشید.

• در وقت و هرینه تان صرفه جویی کنید:

برای اینکه خودتان به تنهایی بخواهید تعداد قابل ممبر واقعی برای خود جمع کنید مدت زمان زیادی طول می کشد و کار آسانی هم نیست. شما می توانید با خرید ممبر ارزان قیمت و بئون ریزش ما، وقت و تلاش خود را در سایر جنبه های کاری خود متمرکز کنید.

• تبدیل به یک اینفلوئنسر شوید:

اینستاگرام مکان خوبی برای مشهور شدن افراد و برندهاست. الگوریتم اینستاگرام نیز به افزایش شهرت شما کمک خواهد کرد. شما با خرید ممبر از نوتریتو می توانید به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید. سپس خواهید دید هر لحظه ممبر بیشتری با بررسی پروفایل شما، به پیج تان خواهند پیوست.

• رقابت با برندهای بزرگ تر:

پیج ها و برندهای بزرگ تر از شما ممکن است از مزیت رقابتی برخوردار باشند که رقابت با آنان را برای شما دشوار می کند. اما با کمک سرویس ها و خدمات مختلف اینستاگرام نوتریتو می توانید به راحتی از رقبی خود پیشی بگیرید.