خرید بازدید استوری اینستاگرام

خرید بازدید استوری برای کسانی که فکر می کنند و به رشد خود می اندیشند. برای ثبت سفارش حتما پیج تان باز باشد. لینک استوری را در داخل قسمت مربوطه قرار دهید. در صورت که نیاز به مشاوره دارید به ما پیام دهید.

برای آن که بسته خرید فالوور شما، فعال شود نیاز است که پیج اینستاگرام تان عمومی public باشد. پس انتخاب بسته و پرداخت، لینک یا آی دی خود را داخل قسمت مربوطه وارد کنید تا فالوور های خریداری شده به صورت فوری واریز شود. این دنبال کننده ها ایرانی بوده و دارای پروفایل هایی هستند که از دید اینستاگرام واقعی به نظر می رسند.

۱۵۰ فالوور ایرانی 

۱۷۵۰۰ تومان

۲۰۰ فالوور ایرانی 
+ ۵۰ عدد رایگان

۲۷۵۰۰ تومان

۵۰۰ فالوور ایرانی
+ ۱۰۰ عدد رایگان

۵۷۵۰۰ تومان

۸۰۰ فالوور ایرانی 
+ ۲۰۰ عدد رایگان

۸۵۰۰۰ تومان

۲۰۰۰ فالوور ایرانی
+ ۵۰۰ عدد رایگان

۲۳۵۰۰۰ تومان

در صورتی که نیاز شما بیش از مقدار پکیج های نتریتو است، به پشتیبانی سایت در تلگرام پیام دهید تا مورد بررسی قرار گیرد. 

فالوور برای کاربران

ایرانی, Iran, Iranian

سرور افزایش فالوور

نتریتو, netrito

میزان فعال بودن

فعلا مشخص نیست اما تخمینی ۷۰% فعال, ۲۰% نیمه فعال, ۵% فیک, Not Active

نوع پروفایل

واقعی, فعال آرایشی, دارای عکس پروفایل, دارای بایو، ایرانی

شبکه اجتماعی

اینستاگرام, اینستا, Instagram, IG

پردازش سفارش

فوری, سریع, Immediate, Instant

بازه قیمت فالوور

ارزان, شروع از ۱۵۵۰۰ تومان, Cheap

وضعیت ریزش

ریزش بسیار کم, x بدون ریزش

جنسیت

دختر ( خانم ), پسر, زن, مرد

خرید هدفمند

۰%, خیر, خرید فالوور هدفمند تنها از طریق ربات اینستاگرام امکان پذیر می باشد

فالوور اینستاگرام از آن دست فاکتور های مهم برای هر شخصی است که در داخل اینستاگرام دارای پیج خواه خصوصی، خواه بیزینسی باشد. زمانی که فالوور های شما شروع به افزایش می کند، به همان مقدار، میزان دیده شدن شما در این شبکه اجتماعی نیز بیشتر می شود.

چرا نتریتو برای شما بهترین انتخاب است؟

متن زیر را درمورد فواید خرید فالوور از نتریتو مطالعه فرمایید:

 

۱- افزایش فوری فالوور با ضمانت:

همه بسته های خرید فالوور ما به صورت فوری و آنی برای شما فعال خواهد شد. بلافاصله پس از تایید پرداخت ، منتظر افزایش فالوور های پیج اینستاگرام خود باشید.

۲- فالوور های با کیفیت بالا:

نتریتو ارائه دهنده فالوورهای اینستاگرام با کیفیت بالا است. پروفایل های نسبتا واقعی که دارای بیو و عکس پوفایل هستند. اگر به دنبال افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود در کوتاه ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت هستید نوتریتو برای شما مناسب ترین گزینه است.

۳- پشتیبانی متداوم:

ما همیشه در کنار شما هستیم تا شما را راهنمایی و مشکل تان را حل کنیم.

۴- رضایت ۱۰۰% مشتری:

داشتن مشتریانی که با خرید خدمات خرید فالوور ما توانسته اند رشد کنند افتخار ماست.

۵- عدم نیاز به رمز عبور:

برای انجام افزایش فالوور نیازی به وارد کردن رمز عبور حساب کاربری تان نیست. هنگام خرید فالوور اینستاگرام از نوتریتو، حساب اینستاگرام شما کاملا ایمن باقی خواهد ماند.

۶- پرداخت امن:

برای تکمیل پرداخت سفارش، تراکنش شما از طریق درگاه های مطمئن انجام می شود که باعث می شود یک خرید بی خطر و آسان را با ما تجربه کنید.

چرا باید به فکر خرید فالوور اینستاگرام باشید؟

درمورد اینکه فالوور خریدن و افزایش فالوور چه مزیت هایی دارد بیشتر بدانید:

• اعتبار بیش تری برای برند خود به دست بیاورید:

اگر می خواهید فالوور های زیادی داشته باشید پس باید آن ها را بخرید. اشتباه نکنید! منظور این است وقتی تعداد فالوورهایتان زیاد باشد، مردم بهتر به شما اعتماد می کنند.

تحقیقات نشان داده است که مردم به برندهایی که فالوور زیادتری داشته باشد بیش تر اعتماد می کنند. اعتماد کلیدی است که می تواند به شما کمک کند حتی در رقابتی ترین بازارها هم، حرفی برای گفتن داشته باشید.

خرید فالوور خارجی

• در وقت و هرینه تان صرفه جویی کنید:

برای اینکه خودتان به تنهایی بخواهید تعداد قابل فالوور برای خود جمع کنید مدت زمان زیادی طول می کشد و کار آسانی هم نیست. شما می توانید با خرید فالوور اینستاگرام ارزان قیمت ما، وقت و تلاش خود را در سایر جنبه های کاری خود متمرکز کنید.

• تبدیل به یک اینفلوئنسر شوید:

اینستاگرام مکان خوبی برای مشهور شدن افراد و برندهاست. الگوریتم اینستاگرام نیز به افزایش شهرت شما کمک خواهد کرد. شما با خرید فالوور از نوتریتو می توانید به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید. سپس خواهید دید هر لحظه فالوورهای بیشتری با بررسی پروفایل شما، به پیج تان خواهند پیوست.

• رقابت با برندهای بزرگ تر:

پیج ها و برندهای بزرگ تر از شما ممکن است از مزیت رقابتی برخوردار باشند که رقابت با آنان را برای شما دشوار می کند. اما با کمک سرویس ها و خدمات مختلف اینستاگرام نوتریتو می توانید به راحتی از رقبی خود پیشی بگیرید.